با وجود توسعه گسترده فناوری و دیجیتالی شدن روزافزون بخش‌های مختلف، بسیاری از شهرداری‌های کشور عزیزمان حضور آنلاین و ارتباط مؤثر با شهروندان خود را از دست داده اند. با این حال، برای شهرداری بسیار مهم است که یک وب سایت خوب طراحی شده داشته باشد که به عنوان یک پلت فرم قابل اعتماد برای تعامل، انتشار اطلاعات و مشارکت جامعه عمل کند ما در نیک نگار برزین، اهمیت طراحی سایت شهرداری را درک می‌کنیم و پیشنهاد هایی متناسب با نیاز‌های خاص شهرداری ها ارائه می‌دهیم.

با سال‌ها تجربه در طراحی وب سایت برای صنایع و ارگان های مختلف از جمله شهرداری‌ها، شاهد تأثیر تحول آفرین یک پلت فرم آنلاین خوش ساخت بوده‌ایم. یک وب سایت شهرداری به عنوان یک دروازه دیجیتال عمل می‌کند و شهردار را با ساکنان، مشاغل و بازدیدکنندگان خود مرتبط می‌کند. این نقش حیاتی در تقویت شفافیت، افزایش مشارکت مدنی، و بهبود کیفیت کلی خدمات ارائه شده توسط شهرداری دارد.

مزیت های رقباتی نیک نگار برزین با سایر رقبا

  1. برخورداری بیش از9 سال تجارب مدیران شرکت در حوزه مدیریت شهری
  2. برخورداری از کادری جوان ، مجرب ،حرفه ای و متخصص در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا
  3. تحقیق و توسعه بیش از 5 سال در حوزه مدیرت شهری
  4. زیر مجموعه هلدینگ نوساز دارای بیش از 20 سال سابقه در حوزه شهرداری های کل کشور
  5. برنامه ریزی و تدوین برنامه جامع در جهت اجرا و طراحی شهری ایده آل
پر طاووس
طاووس | نیک نگار برزین

نیک نگار برزین در یک نگاه

0%

میزان درصد تعامل شهرداری با مردم

0%

طراحی اختصاصی برای هر شهرداری

0%

میانگین رضایت شهرداری ها

سامانه برزین چه خدمتی را به شهرداری ها ارائه میدهد

1. پایگاه خبری شهرداری

قابلیت گزارش دهی تمامی گزارشات مربوط به شهرداری، شورای اسلامی و شهر در قالب پایگاه خبری .

اطلاع رسانی تمامی موارد مربوط به مزاید و مناقصه ها، شفاف سازی ، تعرفه عوارض ، عملکرد و ...

ارائه گزارشات تصویری شهرداری  در خصوص تمامی اقدامات شهرداری
و...

2. ارائه گزارش مالی و اجرایی شهرداری

امکان ارائه گزارشات اجرایی و مالی شهرداری در شش ماه اول و دوم سال

دسترسی عموم به شرح این گزارشات

3. معرفی فرصت های سرمایه گذاری به عموم و جلب مشارکت

امکان ارائه لیست فرصت های سرمایه گذاری توسط شهرداری و جلب مشارکت های داخلی و خارجی

امکان دریافت ثبت پیشنهادات اقتصادی شهروندان در جهت همکاری با شهرداری

4. دوایر شهرداری

در این قسمت امکان معرفی کلیه واحد ها وسازمان های شهرداری به همراه شرح وظایف آنها ، واحد های ذی ربط ، بخشنامه ها ، راهنمای مراجعین، فرم ها و گزارشات برقرار می باشد.

5. جمع آوری و تمرکز اطلاعات شهر با استفاده از دانسته های مردم

در این قسمت امکان جمع آوری مطالب مربوط به شهر که توسط شهروندان در قالب دیدگاه ارسال می شود  وجود دارد.

6. ثبت و مستند سازی اطلاعات شهری

در وب  سایت امکان بارگزاری اطلاعات مربوط به شهر شامل معرفی شهر، اطلاعات تاریخی، جغرافیایی،انسانی ،مکانی ، مراکز عمومی و ... می باشد که خود به مستند سازی اطلاعات و معرفی جهانی شهر کمک می کند.

7. برجسته سازی افتخارات شهر ، شهرداری و شورای اسلامی شهر

کلیه افتخارات شهر اعم از کسب موفقیت در زمینه های تولیدی، گردشگری، کشاورزی ، دامپروری، ورزشی، علمی و... به صورت مستند بارگزاری شده که خود بر معرفی و برجسته سازی شهر کمک شایانی می کند.

8. معرفی محصولات منطقه و افزایش رونق اقتصادی

ارائه لیست تولید کنندگان محصولات زراعی

ارائه لیست تولید کنندگان محصولات باغی

ارائه لیست تولید کنندگان محصولات صنایع دستی

ارائه لیست مشاغل

9. تبلیغات ، اطلاع رسانی و فرصت های سرمایه گذاری

در سامانه نصر شهر شما قادر خواهید بود از طریق دریافت تبلیغات مردمی،زمینه های درآمد زایی شهرداری را افزایش داده، اطلاعیه ها و فراخوان های شهرداری را درج و مزایده و مناقصات شهرداری را نیز ثبت کنید. علاوه بر این شما قادر خواهید  بود لیست زمینه های سرمایه گزاری در شهر را نیز در وب سایت قرار دهید تا با جذب مشارکت کننده به توسعه شهری دست یابید.

10. معرفی جاذبه های گردشگری و آیین های اجتماعی شهر در جهت جذب گردشگران داخلی و خارجی

جاذبه های گردشگری شهر در بخش های طبیعی، ساخت بشر، آثار تاریخی و باستانی  و میراث فرهنگی ناملموس آورده شده اند.

11. معرفی مراکز دولتی یا غیر دولتی مستقر در شهر با ارائه ساعت کار و راه های ارتباطی

در شهر مراکز عمومی به معرفی کلیه مراکز مذهبی ، اداری، ورزشی و فرهنگی و ... در سطح شهر به صورت فایل اطلاعات کامل از مرکز به شرح ؛ نام مرکز ، ساعت کار و ...ارائه می گردد که مراجعین می توانند به این بخش از مراکز موجو در شهر و نوع خدمت و ... این مراکز اطلاع یابند.

12. طرح پیشنهاد اقتصاد

در سامانه نصر شهر بخشی تحت عنوان پیشنهاد اقتصادی ارائه شده است که شهروندان می توانند با تکمیل فرم ،پیشنهادات خود را به شهرداری ارسال تا در زمینه تو سعه اقتصادی شهر سهیم بوده و سبب رشد و تعالی هرچی بیشتر شهر گردند.

13. رزرواسیون

در این بخش از سامانه نصر شهر امکان رزرواسیون اماکن مرتبط با شهرداری از جمله  اماکن تفریحی، فرهنگی و ... می باشد. که بعد از تایید واحد مربوطه قابل رزرو خواهد بود.

14. فرم های الکترونیکی ساختمان ، پروانه ساخت و ...

در وب سایت فرم های الکترونیکی ساختمان ، پروانه کسب و ... در دسترس همه شهروندان قرار گرفته است که خود موجب کاهش مراجعات و صرفه جویی در زمان می گردد.

15. تم هوشمند وب سایت

طراحی سایت برای یک شهرداری می‌تواند به عنوان یک ابزار ارتباطی و اطلاع رسانی بسیار مؤثر عمل کند. در این راستا، ارائه محتوای مناسب و متنوع در سایت شهرداری بر اساس مناسبت‌های مختلف از جمله رویدادها، جشنواره‌ها، و روزهای ملی و مذهبی، بسیار اهمیت دارد. برای مثال، طراحی بنرها، پوسترها و صفحات ویژه به مناسبت های مختلف می‌تواند به ارتقای آگاهی‌ها و مشارکت شهروندان در این رویدادها کمک کند.

وکتور قلم

محتوا های ویدئویی

از دیگر خدمات محتوای دیجیتال شرکت نیک نگار برزین میتوان به تولید محتوای ویدئویی مثل : کلیپ، موشن گرافی، تیزر هوایی، تیزر کروماکی، نماهنگ و موزیک ویدئو، لوگو موشن و … اشاره کرد.
در اینجا سه تا از اصلی ترین دلایلی که شهرداری ها برای شهر خود محتوای ویدئویی درست میکند:

1. ویدئوهای معرفی شهر توسط شهرداری‌ها یکی از ابزارهای مهم برای جلب گردشگران، معرفی فرهنگ و تاریخ شهر، و تبلیغات جذاب شهر است. این ویدئوها معمولاً با هدف نشان دادن زیبایی‌ها، جاذبه‌ها و امکانات شهر ساخته می‌شوند تا گردشگران و مخاطبان بیشتری را به خود جلب کنند.

2.در این ویدئوها، ابتدا به طور کلی شهر و جاذبه‌های آن معرفی می‌شود. این شامل مناظر طبیعی، اماکن تاریخی، موزه‌ها، پارک‌ها، و سایر جاذبه‌های گردشگری است. سپس، به صورت جذاب و شیوا، ویژگی‌های منحصر به فرد و فرهنگ شهر، همچنین فعالیت‌های هنری، فرهنگی، و ورزشی شهر آشنا می‌شود.

3.ویدئوهای معرفی شهر تلاش می‌کنند تا جذابیت‌ها و تفاوت‌های شهر را به نمایش بگذارند و احساسات مثبت و تمایل به بازدید از آن را در بین مخاطبان ایجاد کنند. از افکار نوآورانه در زوایای دید مختلف، موسیقی متن متناسب و تصاویر زیبا استفاده می‌شود تا ویدئو به عنوان یک ابزار مؤثر تبلیغاتی عمل کند و شهر را به عنوان یک مقصد دل‌پذیر برای گردشگران و بازدیدکنندگان معرفی کند.

اسکرول به بالا